Veggie.pl
 

Galeria zdjęć
Mam na imię Natasza. Mieszkam w Kaliszu.

Mam 8 lat i od urodzenia jestem wegetarianką. Od niedawna jestem weganką (od urodzenia nie byłam, bo piłam mleko mamy, hahaha ).

Od ostatnich wakacji bardzo lubię konie. Niedługo zacznę jeździć samodzielnie prowadząc konia!

Mam w domu psa i kota. Psa znaleźliśmy z rodzicami na stacji benzynowej. Ma na imię Piątek bo właśnie w piątek go znaleźliśmy. Kot Maniek to prezent na gwiazdkę. Wkrótce dołączy do naszej rodziny kolejny pies, tym razem ze schroniska, który ma na imię Chinczyk.

Założyłam własny klub ratujący przyrodę - Klub Ryś. (Kto chce się przyłączyć niech napisze: natasza_strapko@gazeta.pl). W Klubie działam ze swoją najlepszą przyjaciółką Martą. Przeprowadziłyśmy już jedną akcję ulotkową związaną z problemem ratowania żółwi z przemytu (nie kupujcie tych zwierzaków w sklepach zoologicznych i na giełdach, jeśli nie mają one dokumentów legalnego pochodzenia!). Niedługo będzie druga akcja do której przyłączy się moja szkoła. Będzie to działanie w sprawie schroniska dla bezdomnych zwierząt w moim mieście.

Od pewnego czasu mleko piję tylko i wyłącznie sojowe. Bardzo lubię wegańskie deserki. Przepadam za wszystkimi rodzajami owoców (nawet za cytrynami!). Lubię poznawać smaki egzotycznych owoców (ostatnio jadłam na przykład... nie pamiętam nazwy! ale był pyszny! hahaha). Codziennie zjadam jedną wegeteriańską witaminkę. Są bardzo pyszne i przedstawiają różne zwierzęta. Zachęcam do ich jedzenia! Jestem weganką, ponieważ kocham zwierzęta i nie chcę aby je męczono.

Bardzo lubię czytać książki przygodowe i przyrodnicze, między innymi Harrego Pottera, Opowieści z Narnii, Stowarzyszenie Wędrujących Jeansów i książkę Jazda konna. Od niedawna sama piszę książkę (o koniach oczywiście). Bardzo lubię słuchać muzyki. Uwielbiam Pink, Blog27, Kasię Cerekwicką i Katie Melua.

Bardzo was pozdrawiam i zachęcam do wegańskiej diety. Weganizm to jest to, co króliki, prosiaki, kurczaki, krowy i inne zwierzęta lubią najbardziej!

©2006-07 Veggie.PL